Öğrenci Taşımacılığı

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı siz kıymetli ailelerinden alıp okullarına güvenle ulaşımını sağlamaktayız. Bu işi yaparken emanetinizin farkındalığıyla ve bilinçli personelimiz ile görevimizi yerine getirmekteyiz.

VIP Taşımacılık

Belirleyeceğiniz istekler doğrultusunda, personeliniz veya yerli ya da yabancı misafirlerinizin bir lokasyondan diğer bir lokasyona transfer ulaşımınızı profesyonel ekibimiz ile sağlamaktayız.

Özel Gün Taşımacılığı

Yurt içi ve Yurt Dışı gezi, tur ve organizasyonlarınızda turistik yerleri gezme ve yeni yerler keşfetme heyecanını sizlerle birlikte paylaşıyoruz. Lüks araçlarımız, kokartlı rehberlerimiz ve

memnuniyet garantili programlarımızla sizleri dünyanın güzelliklerine taşıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden personel taşımacılığında bir firma ile çalışmalıyız?

Çünkü bir firma ile çalıştığınızda, firma güvencesi ile personelinizin motivasyonunu yükseltirken genel giderlerinizi düşürmüş olacaksınız.

Personel taşımacılığı hizmeti için firma seçimi nasıl yapılmalıdır?

Hizmet alınacak firmanın güçlü bir partner olarak yanınızda olabilmesi gerekmektedir. Bu da ancak özmalı olan araçları,kalite belgeleri ve profesyonel ekibi ile mümkün olacaktır.

VIP Transfer

Bir program dahilinde, talep edilen noktalara talep edilen özel istekler sağlanarak ulaşımınızın sağlanmasıdır.

Personel Taşımacılığı

Firmanızın personelinin ulaşımını, belirlediğiniz güzergah ve noktalar doğrultusunda, konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile güvenli ve huzurlu bir şekilde sağlamaktayız.

Kurye Hizmetleri

Kuryelerinizi göndereceğiniz firma ya da kişiye, talep ettiğiniz anda, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız.

Daha Fazlası İçin

bize-ulasin

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve sizleri misafir etmek için ofisimize bekliyoruz..